Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do menu górnego
Przejdź do treści głównej
Przejdź do menu prawego
Przejdź do mapy serwisu
Przejdź do stopki
Zamknij
Zamknij pasek info24
Info24
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony REFERAT FINANSOWY - Załatw sprawę w urzędzie - druki do pobrania - Urząd - Portal Miasta i Gminy Morawica.

 

Pobierz PDF

REFERAT FINANSOWY

 

 

Aneta Bielecka – Skarbnik Miasta i Gminy Morawica 

Tel. 41 3114-691 wew. 103

mail: a.bielecka@morawica.pl

Elżbieta Januszek – Zastępca Skarbnika

tel. 41 3114-691 wew. 103

mail: e.januszek@morawica.pl

Jolanta Piecyk – Inspektor

tel. 41 3114-691 wew. 103

mail. j.piecyk@morawica.pl

Małgorzata Orlińska – referent ds. podatków i opłat

tel. 3114-691 wew. 105

mail. m.orlinska@morawica.pl

Anna Bisaga – podinspektor  ds. księgowości podatkowej

tel. 3114-691 wew. 104

mail. a.bisaga@morawica.pl

Małgorzata Sabat – inspektor ds. księgowości podatkowej

tel. 3114-691 wew. 104

Eliza Majkowska – młodszy referent

tel.  41 3114-691 wew. 103

mail. e.majkowska@morawica.pl

Katarzyna Nosek – referent

tel. 41 3114-691 wew. 107

mail. k.nosek@morawica.pl

Karolina Maciejec – Kania - referent

tel. 41 3114-691 wew. 108

mail. k.maciejeckania@morawica.pl

Teresa Paszkowska – referent

tel. 41 3114-691 wew. 106

mail. t.paszkowska@morawica.pl

Karina Szałas – specjalista

tel. 41 3114-691 wew. 106

mail. k.szalas@morawica.pl

Agnieszka Zarzycka – Zastępca Skarbnika

tel. 41 3114-691 wew. 109

mail. a.zarzycka@morawica.pl

Krystyna Januchta – inspektor ds. płac

tel. 41 3114-691 wew.110

mail. k.januchta@morawica.pl

Monika Pierścińska – referent ds. księgowości budżetowej

tel. 41 3114-691 wew. 111

mail. m.pierscinska@morawica.pl

 

Karty usług oraz wnioski:

 

KARTA USŁUG - PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI OD OSÓB FIZYCZNYCH

 

INFORMACJA  W  SPRAWIE  PODATKU  OD  NIERUCHOMOŚCI

 


 
  • Lokalna Grupa Działania
  • ZGK w Morawicy sp. z o.o.
  • Samorządowe Centrum Kultury
  • Koral kryta pływalnia
  • Bilcza hala sportowa
  • Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Morawicy
Dane kontaktowe

Miasto i Gmina Morawica  

ul. Spacerowa 7
26-026 Morawica
Tel.: +48 41 3114-692
Fax: 41 3114-690  
E-mail: gmina@morawica.pl

ePUAP /kk1a219pow/skrytka

NIP: 657-263-06-04

Godziny pracy urzedu Miasta i Gminy

poniedziałek: od 9:00 do godz. 17:00
od wtorku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Godziny pracy Urzędu Stanu Cywilnego

poniedziałek: od 7:30 do godz. 17:00
od wtorku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Zamknij